HZS Krimi Složky IZS Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Smrtelný pád seniorského páru z okna v devátém patře v Alejní ulici v Teplicích vyšetřují kriminalisté teplické policie

TEPLICE – Tragédie se dnes ráno odehrála v teplické Alejní ulici, kde z okna jednoho z domů vyskočil pár seniorů z devátého patra věžáku. 

Sousedé jejich těla bez známek života nalezli před domem v Alejní ulici. Muž se ženou seniorského věku utrpěli závažná zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehli. O tragédii jsme již dnes ráno informovali na našem webu.

Okolnosti středeční ranní tragédie i nadále vyšetřují kriminalisté teplické policie, kteří okolí hrůzného nálezu obehnali páskou. Teplický deník přinesl informace, že seniorský pár spolu žil v jednom z bytů domu v prvním patře. Dnes ráno oba vyjeli výtahem do devátého patra a z okna chodby spadli dolů. Motiv a okolnosti tragické smrti zkoumají policisté.

Na místě zasahoval i vrtulník leteckých záchranářů. Mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník uvedl, že přivolaný lékař již mohl pouze konstatovat smrt obou seniorů.

PSALI JSME TAKÉ: TRAGÉDIE: Před jedním z domů v Teplicích dnes byla nalezena dvě těla bez známek života! Okolnosti smrti vyšetřují policisté

Autor: Honza Vraný
Ilustrační snímek

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář