Krimi Složky IZS Středočeský YouTube Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Na Mělnicku policejní hlídka zakročila proti opilému muži, a to před jeho malými dětmi! Krvavý incident natočila žena na mobilní telefon

MĚLNICKO – Doslova jako lavina se sociální sítí šíří videozáznam z mobilního telefonu, kde policejní hlídka na Mělnicku zasahuje proti jednomu z mužů, a  to před zraky ženy a malých dětí! Policejní brutalitu, při které zadržený muž po policejním ataku má zakrvácený obličej, rozděluje na sociální síti veřejnost na dva tábory!

Větší skupina čtenářů pociťuje při zhlédnutí videa policejní zákrok za nepřiměřený a zbytečně příliš brutální! Co nočnímu incidentu předcházelo však není z videa patrné. To začíná již samotným zákrokem policejní hlídky proti muži, který s cigaretou v ruce a patrně ovlivněn alkoholem, vulgárně nadával policistům a odmítal uposlechnout opakované policejní výzvě! Poté následovala razantní akce ze strany policistů a nechyběl ani slzný sprej.

Po následné strkanici a krvavému incidentu nakonec muž s pouty na rukou skončil na policejní stanici. To vše za přítomnosti plačících dětí! Žena konflikt totiž natočila na mobilní telefon. Ve svém příspěvku pak podotkla, že třem přihlížejícím dětem policisté údajně nastříkali slzný sprej do obličeje, což však na videozáznamu není vidět!

Renata R. na sociální síti k videu poznamenala: Dnešní den s mojí rodinou,s vnuky,krásný den.pak začal zeťák svolávat děti, že jedem domů.a pak tenhle frmol. Za nic.že okamžitě neuhnul. Policie prý má pomáhat a chránit.trochu to spíš vypadá že skopou i naše děti .třem dětem nacákali do očí slzák.nekecám. nevěřím tomu . děti doma brečí a tak už vím že né pomáhat a chránit ale jen do nich.

Většina pisatelů pod příspěvkem na sociální síti soudí, že policejní zákrok byl zbytečně brutální, když muže spoutaného za záda policisté nakládají do auta, bylo patrné, že má levou část obličeje zcela zakrvácenou!  Navíc se vše odehrálo před zraky malých dětí!

Podle dětských psychologů navíc může podobná zkušenost u takto malých dětí zanechat traumatizující zážitek a do budoucna nevraživost vůči policii. A právě toho si zasahující policisté v tomto případě měli uvědomit a zvolit zcela jiný přístup zákroku.

Původně měl přitom muž volat na děti, které byly ještě na pouťové atrakci a údajně si hlídka policie jeho volání vztáhla na sebe! Při následné konfrontaci pak došlo k uvedenému krvavému incidentu!

Nepříjemné mělnické události se tak patrně již bude zabývat kriminální policie a právníci. Kriminalisté a vyšetřovatelé Generální inspekce bezpečnostních sborů tak budou muset zjistit okolnosti celého incidentu a především i to co tomu předcházelo…

EDIT: Redakci se podařilo zjistit zásadní informace od policie s tím, že celému incidentu předcházela skutečnost, že muž na videu byl silně v podnapilém stavu a před policisty se snažil nasednou s rodinou do automobilu a odjet společně se ženou a dětmi! V tom mu právě policejní hlídka chtěla zabránit a následně muž opakovaně neuposlechl policejní výzvy… 

Případ i nadále sledujeme…

Autor: redakce
Zdroj: Renata R. FCB

 

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář