Krimi Pomáháme Složky IZS Středočeský Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Policisté vyšetřují vraždu na Berounsku

BEROUNSKO – Krajští kriminalisté prošetřují násilný případ, který se stal ve středu nad ránem na Berounsku. Po napadení zemřel 44letý muž, policisté zadrželi dvě podezřelé osoby. 

Krajští kriminalisté se od středeční druhé hodiny ranní zabývají případem napadení 44letého muže, který na následky zranění zemřel. Oznámení o případu přijal operační důstojník linky tísňového volání od Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje. Zdravotníci vyjížděli a následně ošetřovali na Berounsku 40letého muže s bodnými zraněními. I přes veškerou péči, kterou mu lékaři poskytli, muž při převozu do nemocnice zemřel.

Policisté v souvislosti s událostí zadrželi dvě podezřelé osoby, muže a ženu, oba ve věku 20 let.  Případ si přímo na místě převzali krajští kriminalisté, kteří současně zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestných činů vraždy a porušování domovní svobody.

Kriminalisté nyní zjišťují veškeré okolnosti případu, tedy i konkrétní účast podezřelých osob na napadení 44letého muže, který na následky zranění zemřel. Z důvodu zjištění příčiny smrti byla u muže nařízena soudní pitva.

Nyní probíhají procesní úkony, policisté pracují na místě činu, provádějí výslechy osob.

Autor : mjr. Mgr. Vlasta Suchánková

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

Napsat komentář