HZS Kultura Školní okénko Složky IZS Sport Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO: Budoucí profesionální hasiči soutěžili ve školních disciplínách TFA v Chomutově

CHOMUTOV – Na start letošního 5. ročníku soutěže O pohár ředitele školy v disciplínách silového víceboje TFA se v areálu Střední odborné školy energetické a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnické školy (ESOZ) v Chomutově postavilo 28 borců a 3 studentky.

„Soutěž byla určena především pro žáky všech čtyř ročníků oboru Požární ochrana, a to jak strojník požární techniky, tak technik požární ochrany,“ řekl redakci JV PRESS zástupce ředitele školy Ing. Miloš Holopírek.

Závod se svým týmem připravila vedoucí Domova mládeže školy ESOZ Chomutov Andrea Gubelová a i tentokrát se povedl opravdu na výbornou. Mediálním partnerem školy byla opět agentura JV Press.cz, která tak i letos přijala pozvání na tuto zajímavou soutěžní akci.

V silovém víceboji TFA čekalo na budoucí profesionální hasiče osm soutěžních disciplín. Na start náročné školní soutěže se postavily také tři studentky. Patrně nejnáročnější závěrečná disciplína, která na soutěžící studenty čekala, byl běh po schodišti do pátého patra, kde byl také již tradiční cíl celé soutěže.

VIDEOREPORTÁŽ ZE STUDENTSKÉ SOUTĚŽE TFA BUDOUCÍCH HASIČŮ…

Videoreportáž připravil: Honza Vraný/JV PRESS

Pro zlato doběhl Matěj Latina – PO3 s časem 4:15:06, na druhém místě skončil Mirko Šikola –  PO2 s časem 4:22:05 a na třetí místo pak doběhl  Dominik Matouš – Semily 3PO s časem 4:57:20. Jak se po soutěži štábu agentury JV Press studenti na „bedně“ svěřili, byly pro ně patrně nejtěžší závěrečné schody.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE TFA:

1. místo: Matěj Latina – PO3
2. místo: Mirko Šikola – PO2
3. místo: Dominik Matouš – Semily 3PO

Kategorie TFA dívky

1. místo: Jana Prokešová – TPO4
2. místo: Anna Holcerová – ME PO3
3. místo:  Gabriela Šmejcová – TPO1

FOTOGALERIE…

 

Autor: Honza Vraný
Foto: Andrea Gubelová
a David Beseda

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář