Auto-Moto Doprava HZS Krimi Složky IZS Středočeský Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Středočeské hasiče zaměstnaly hned tři vážné nehody

NYMBURSKO – Jednotka HZS Nymburk měla poměrně nabité odpoledne. Během deseti minut se staly hned tři dopravní nehody.

První z nich v ulici 28. října. Jedna zraněná osoba skončila v péči zdravotnické záchranné služby. Jednalo se o srážku dvou osobních automobilů. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny, provedli protipožární opatření a pomohli odstranit vozidla z křižovatky.

Druhá nehoda se stala v ulici Ferdinanda Schulze. Srazila se zde dodávka s menším nákladním automobilem. I zde byla zraněna jedna osoba, která skončila v péči zdravotnické záchranné služby. Na místě jednotka provedla protipožární opatření, zasypala uniklé provozní kapaliny a pomohla zprůjezdnit křižovatku.

Třetí srážka se odehrála v Náměstí Přemyslovců. Zde jednotka HZS Nymburk zasahovala společně s jednotkou SŽDC Nymburk. Jednalo se o nehodu dodávky a autobusu. Hasiči na místě zasypali uniklé provozní kapaliny.

Zdroj: HZS Středočeského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “Středočeské hasiče zaměstnaly hned tři vážné nehody

  1. Pingback: phb ethical beauty
  2. Pingback: BAU Diyala

Napsat komentář