Školní okénko Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Mladší mostecká přípravka uspěla v kvalifikaci Ondrášovka Cupu

MOST – Mladší přípravka kategorie U9 odehrála závěrečnou kvalifikaci Ondrášovky Cupu na Souši a až na nepovedené první utkání s Bohemians 1905, které se mosteckým nepovedlo své další soupeře, a to Ústí nad Labem, Viktorii Žižkov, FK Ostrov, Slávii Karlovy Vary, Junior Teplice a FK Teplice postupně přehrála a postoupila z 1.místa do finále mezi 24 nejlepších týmů v ČR.

Mostečtí  kluci tak zopakovali úspěch z předchozí sezóny a po druhé za sebou prošli náročnou kvalifikací a postoupili do květnového finále. Radost  z úspěchu svých svěřenců netajil ani trenér Tomáš Rain.

,,Chtěl bych moc klukům za jejich výkony, které v utkáních  předvedli poděkovat. Jejich výkony postupně zápas od zápasu gradovali a kluci si to na hřišti užívali. Ostatně již v šatně velká pochvala proběhla. Chci také poděkovat rodičům za podporu a v neposlední řadě celému trenérskému týmu ročníku 2011, který se o sportovní rozvoj nejenom kluků co dnes hráli stará a posouvá je výkonnostně dále. Pro dětský fotbal v Mostě je toto další velký úspěch a kluci tak vzorně reprezentují naše město “ uvedl trenér.

Sestava: Lipert, Bebak, Tampa, Libecajt, K.Kral, J.Kral, Brabec, Vorlicek, Kučera, Kuta.
Trenéři: Rain, Rosenbaum, Lipert.
Autor: Tomáš Rain
Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář