Kultura Praha Technika YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO: Zpěvačka Klára Kolomazníková si nadělila narozeninový koncert v pražském Semaforu

PRAHA – 2 x 20 to je zpěvačka KLÁRA KOLOMAZNÍKOVÁ. Bývalá členka dívčí skupiny HOLKI, dnes sólová zpěvačka Klára Kolomazníková oslavila nedávno své krásné kulaté narozeniny a to velmi originálně – narozeninovým koncertem v pražském divadle Semafor pro své věrné fanoušky a přátele.

DVEŘE DO KOŘÁN PRO KLÁRU KOLOMAZNÍKOVOU – tak se její narozeninový koncert jmenoval. Narozeniny to byly rovnou dvoje – jednak 20 let na scéně a jednak kulatiny a sice 40.narozeniny. Během koncertu zazněly její hity v novém kabátě a sice Klára zpívala živě se semaforskou kapelou. Mezi gratulanty byl i zpěvák Jaroslav Parčí nebo stand-up komik Dominik Heřman Lev.

Koncert moderoval Vlasta Vébr, který měl pro Kláru připravený narozeninový dárek a sice POHÁDKU o KLÁŘE. V hledišti usedla například poslankyně PS Parlamentu ČR Hana Aulická Jírovcová a manželem, majitel Umělecké Agentury Nari Models Josef Čermák nebo majitelka Cestovní Agentury Iva Longauerová.

Agentura JV Press byla mediálním partnerem narozeninového koncertu. 

Poděkování všem sponzorům:
CA Longauerova, butik mArtina, agentura Petr Ulke, Jumex, kosmetika Dana Gollová, lahůdky Covertia, restaurace u Viléma, Stanly Fotostudio, RABINA GROUP s.r.o., Řeznictví pro pejsky s.r.o., restaurace Letná, vlasová kosmetika Lucie Volencova, balony.eu, Partyfit Pankrác, Hippodrom Most, Auto Jeremiášova, čistírna peří Tříska, vína Tosca, Simona Svatošová- pleťové poradenství, pojdhrathokej.cz, Kraso Kladno, Elis Caffe, vinařství Vican a poslankyně Ing. Hana Aulická Jírovcová.

Autor: Vlasta Vébr 
a Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář