Auto-Moto Doprava HZS Krimi Liberecký Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ TRAGÉDIE: U Krásné Studánky na Liberecku se střetlo osobní auto čtyřčlenné rodiny s popelářským vozem! Nehodu nepřežili dva lidé, jedno bylo dítě

LIBERECKO – K tragické dopravní nehodě došlo právě na hlavním silničním tahu z Liberce na Frýdlant u Krásné Studánky, kde se střetl nákladní automobil s osobním vozem! Střet nepřežili dva lidé a další dva lidé jsou těžce zranění. Podle policistů střet bohužel nepřežilo jedno dítě a druhé bylo transportováno do nemocnic.

Na místě zasahuje i vrtulník leteckých záchranářů. Na rovném rychlém silničním úseku se tak střetlo osobní auto s popelářským vozem. V osobním autě cestovala čtyřčlenná rodina.

Složky Integrovaného záchranného systému na místě tragické nehody stále zasahují. Komunikace zůstává uzavřená a okolnosti smrtelného karambolu vyšetřují kriminalisté liberecké policie.

Zjišťujeme podrobnosti celé tragédie…

AKTUALIZUJEME: Následky tragické nehody na Liberecku, kde se střetlo osobní auto s popelářským vozem jsou mnohem tragičtější! Na místě zemřela řidička a jedno dítě, druhé bohužel následně zemřelo při transportu do nemocnice

Autor: redakce
Ilustrační snímek

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář