Kultura Plzeňský Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORU: Most míří v Superlize do Plzně

MOST/PLZEŇ – V den státního svátku 28. října nastoupí Most od 18:00 hodin v dalším kole Superligy malého fotbalu na půdě Plzně. Tento v Superlize nejmladší tým hraje letos svou teprve druhou sezónu a zatím čeká na nějaký větší průlom. Svůj premiérový loňský ročník zakončila Plzeň na posledním místě a stejné místo okupuje v průběžné tabulce i letos.

S ohledem na krátkou superligovou historii Západočechů s nimi má Most zatím sehrána pouze dvě utkání. V obou brali tři body hráči Mostu a určitě by rádi v této tradici pokračovali i nadále.

Byť by dlouhodobé výsledky Plzně mohly svádět k podcenění, Most ho nechce v žádném případě dopustit. Na západ Čech tak bude opět vyrážet ve velmi kvalitní sestavě do značné míry se překrývající se sestavou, která brala tři body po domácí výhře nad velmi silným Blanenskem.

„Máme před sebou teprve druhé utkání na plzeňském hřišti. Stále nás tak čeká hodně neznámý tým. Oproti loňské sezóně navíc Plzeň změnila domácí hřiště, takže před sebou máme opět téměř premiérový zápas. Víc než jindy zde tedy bude platit oblíbená fotbalová formulka, že se nechceme příliš zabývat soupeřem, ale musíme se soustředit především na náš výkon“ začal své předzápasové vyjádření vedoucí mosteckého výběru, Aleš Janeček.

„Chci tím říct, že pondělní soupeř a podmínky na jeho hřišti pro nás budou natolik nové, že nám nezbývá, než předvést nejlepší možný výkon a věřit, že to bude stačit na tříbodovou výhru. Jsem rád, že i v rámci prodlouženého víkendu se nám podařilo postavit velmi silnou sestavu a v pondělí tak věřím ve vítězství“ uzavřel Janeček.

O tom, jakým výsledkem skončí zápas Plzeň – Most, se rozhodne v pondělí od šesti hodin večer.

Více informací na www.fotbal-most.cz.

Autor: Aleš Janeček

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář