Kultura PR Reklamy Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEOINZERCE: Prodej pozemku určeného k výstavbě, o celkové rozloze 1001 m2 (1200 Kč za m²) v obci Srbice na Teplicku

TEPLICKO – Nabízíme prodej pozemku určeného k výstavbě, o celkové rozloze 1001 m2 (1200 Kč za m²) v obci Srbice, části obce Staré Srbice na Teplicku. Na hranici pozemku vybudována elektrická i vodovodní přípojka. Veřejná kanalizace je ve výstavbě.

Přístup na pozemek z obecní komunikace s veřejným osvětlením. Součástí pozemku je obytná stavební buňka. V blízkosti se nachází vodní nádrž Modlany, Srbice je vzdálena 3km od města Teplice s výbornou dostupností na dálnici D8.

Prodej stavební parcely – Staré Srbice 1000m2

Nachází se zde obchody, mateřská škola, pošta, lékárna. Zastávka autobusu je vzdálená cca 300m od pozemku, ze kterého jsou krásné výhledy do okolí i na Krušné hory.

Nabízíme prodej rovinatého pozemku o celkové rozloze 1001 m2 s nabídkou výstavby domu na klíč v obci Srbice, 3km od Teplic s výbornou dostupností na dálnici D8 ve směru Praha a Ústí nad Labem. Výstavba možná v roce 2020.

Jedná se o moderní stavbu dřevostavby typ z prefabrikátu – panel. Rodinný dům vhodný pro 4 – 5 člennou rodinu, která má ráda inovativní a jednoduchý styl. V přízemí dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. V přední části přízemí je velká koupelna a prostorný pokoj, vhodný jako pracovna, či samostatný pokoj některého člena rodiny. Úložné prostory jsou řešeny pod schodištěm a přípravou pro vestavěné skříně.

Dům má zónově oddělenou dispozici, kde společenská část se nachází v přízemí a klidová část ve 2NP. Obě podlaží jsou bohatě prosvětlené velkými skleněnými plochami. Plnohodnotná podkrovní část je zajištěna pultovou střechou s atikou.

Cena zahrnuje projekt typového domu, stavbu na klíč se základovou deskou s DPH a cenu pozemku. Cena 5 071 000 Kč za nemovitost, včetně provize. Více informací včetně fotek naleznete ZDE.

FOTOGALERIE POZEMKU…

Realitní makléř – Marcela Vopařilová
mobilní telefon: +420 800 100 446

 

Autor: redakce
PR
REKLAMNÍ SDĚLENÍ

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář