Jihočeský Kultura Sport Ústecký Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

ZE SPORTU: Dubský klub Leonidas si na budějovickém Gladiators night vybojoval dvě výhry

DUBÍ/ČESKÉ BUDĚJOVICE – O uplynulém víkendu se konal galavečer Gladiators Night v Muay Thai pořádané C.M.T.A v Budějovickém kulturním domě. Náš klub Leonidas Gym Muay Thai Dubí vyslal do boje 2 děti. Alan Homič 12 let -32kg si to poprvé vyzkoušel na galavečeru a rovnou na hlavní kartě. Kde děti uvedli do zápasu jako dospělé šampiony. Což byl pro děti parádní zážitek.

Oba borci pak předvedli perfektní zápas s parádní technikou a Alan Homič pak celý tento duel vyhrál a odvezl si domu krásný pohár. Druhý den pak akce pokračovala ligou muaythai, kde za náš klub nastoupila Nicol Černá 13 let -48kg proti o rok starší bojovnicí a cely duel vyhrála 3:0 na body. Dva zápasy a dvě výhry, prostě parádní víkend pro Leonidas Dubí

Poděkovaní patří hlavně asociaci C.M.T.A a prezidentu Petru Ottichovi a Michalu Novákovi.

Rád bych ještě zmínil, že přípravu dubských chlapců a dívek dotuje Ústecký kraj, Město Dubí, Teplice, Proboštov a Osek, dále pak firma Stavmart s.r.o., Fightstore.cz. Foto zajišťuje Czechfighter.cz

Nemohu také zapomenout, že o chlapce a dívky se stará po zdravotní stránce paní Jana Šimonová a Centrum sportovní ortopedie a medicíny, které je nestátní zdravotnické zařízení v centru Teplic, které nabízí komplexní zdravotnickou péči se zaměřením na ortopedii, fyzioterapii, výživové poradenství a tělovýchovné lékařství.

FOTOGALERIE… 

Autor: Ladislav Horejš
Foto: Czechfighter.cz

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář