EXTRALIGA Kultura Reklamy Sport Technika Ústecký YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VZPOMÍNKOVÝ ROZHOVOR: Mistr Karel Gott měl pouze jeden nezapomenutelný koncert v Litvínově, kde hokejistům pokřtil zvon vítězství

LITVÍNOV – Moderátor Agentury JV PRESS.cz Zdeněk Jansa zavzpomínal v našem videorozhovoru v kulturním a sportovním areálu litvínovského Hotelu Loučky podnikatelem Zdeňkem Uhlířem a exhokejistou, trenérem a politikem v jedné osobě na věčného Mistra Karla Gotta. Asi málokdo totiž ví, že zpěvák Karel Gott odehrál v Litvínově před dvanácti lety svůj jediný koncert a také pokřtil ZVON VÍTĚZSTVÍ litvínovským hokejistům… 

Bylo to totiž v prosinci 2007 a právě na tento zvon domácí hokejisté dodnes oslavují pokaždé výhru na ledové ploše Zimního stadionu Ivana Hlinky v Litvínově. Lepšího patrona litvínovského zvonu vítězství si hokejisté tak nemohli přát.

Nejen o zákulisí z celého koncertu v Litvínově, ale i o Mistrově osobnosti se vedl celý vzpomínkový video rozhovor v luxusním hotelu Loučky v Litvínově.

Videorozhovor připravili: Honza Vraný, Jana Sartori a Zdeněk Jansa/JV PRESS.cz

„Hledali jsme tehdy pro zvon vítězství opravdovou osobnost a volba padla právě na Mistra Gotta. Vypravil jsem se na koncert do Plzně. Mistr nám tehdy říkal, že nemá s hokejem nic společného ale pak přece jen souhlasil,“ zavzpomínal na slavnostní akt z prosince 2007 exhokejista Šlégr.

Autor: Honza Vraný, Jana Sartori a Zdeněk Jansa

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář