Finance Krimi Plzeňský Složky IZS Technika YouTube Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Vandal pod vlivem drog „řádil“ na benzinové čerpací stanici v Plzni!

PLZEŇ – S největší pravděpodobností pod vlivem omamných a psychotropních látek třiadvacetiletý muž zdemoloval vybavení obchodu čerpací stanice v Plzni. 

Policisté obvodního oddělení Plzeň-Skvrňany se zabývají nahlášeným případem výtržnictví, který se stal v pondělí dne 9. prosince 2019 na benzinové čerpací stanici v Plzni okolo půl sedmé hodiny ráno.

V prostoru prodejny se odehrálo dosud nepochopitelné protiprávní jednání 32letého muže, při kterém došlo k poničení majetku, zboží a vybavení obchodu čerpací stanice. Po tom, co vstoupil do prodejny, krátce pohovořil s obsluhou, přičemž měl po chvíli začít ničit vše, co mu přišlo pod ruku. Svým chováním obrátil obchod doslova „vzhůru nohama“, při kterém se poranil.

Přivolaní policisté muže zpacifikovali, omezili na osobní svobodě a přivolali záchranáře k jeho ošetření. Mezitím policisté provedli u agresora dechovou zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu s negativním výsledkem a orientační test na psychotropní a omamné látky, který vyšel pozitivně na přítomnost amfetaminu a metamfetaminu.

Agresivní chování muže pokračovalo i v sanitním voze, ve kterém měl poškodit i část jeho interiéru. Celková vzniklá škoda je předmětem dalšího šetření.  Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví v jednočinném souběhu s přečinem poškození cizí věci a případem se dále zabývají.

Autor: nprap. Veronika Hokrová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář