Krimi Pomáháme Praha Školní okénko Složky IZS Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ: Policisté v Praze intenzívně pátrají po devatenáctileté dívce, která dnes nechala doma miminko s tím, že jde spáchat sebevraždu! Neviděli jste ji někde?

PRAHA – Pražská policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované devatenáctileté dívce, která dnes ponechala doma několika měsíční miminko a odešla z domova s tím, že chce spáchat sebevraždu! 

Policisté pátrají po devatenáctileté dívce, která odešla dnes krátce po půl třetí odpoledne ze svého bydliště v ulici Zelenečská v pražském Hloubětíně. Doma ponechala své matce několika měsíční miminko a odešla s tím, že spáchá sebevraždu. Do současné doby se matce neozvala a nepodařilo se jí zkontaktovat. Na základě zjištěných informací je tedy možné, že může být dívka přímo ohrožená na životě. Velmi ráda se pohybuje v obchodních centrech po Praze.

Popis osoby: výška 175cm, štíhlé postavy, dlouhé obarvené ryšavé vlasy, hnědé oči.

Popis oblečení: Černé kalhoty, tmavá slabší bunda, sportovní boty zn. Puma černo-zlaté barvy.

Bližší informace naleznete ZDE. V případě, že odkaz databáze pohřešované osoby nebude již aktivní, dívka se našla! Zatím se tak bohužel nestalo.

Kriminalisté vzhledem k okolnostem žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované dívce. V případě, že dívku poznáváte nebo víte, kde by se mohla zdržovat, volejte linku 158.

Autor: nprap. Lucie Drábková 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář