Krimi Liberecký Politika Pomáháme Složky IZS Technika Turistika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Policisté hledají muže, který na sjezdovce v Rokytnici nad Jizerou po střetu s druhým lyžařem z místa události odjel

SEMILSKO  – Včera dopoledne době od 8:40 do 8:45 hodin neznámý muž v Rokytnici nad Jizerou v areálu Horní domky na sjezdové trati Lysá hora při lyžování na modré sjezdové dráze u horní stanice lyžařského vleku Zalomený a v místě rozdvojení sjezdovky ve velké rychlosti zezadu narazil do lyžaře jedoucího před ním. Při tomto střetu sražený lyžař utrpěl těžké zranění, se kterým byl převezen zdravotnickou záchrannou službou do jilemnické nemocnice, kde následně zůstal hospitalizovaný.

Na základě dosud provedeného šetření bylo zjištěno, že lyžař, který do uvedeného muže na sjezdovce narazil, z místa události odjel. A to i přesto, že byl na místě osloven dalšími osobami, aby prokázal svoji totožnost. K jeho popisu uvádíme následující: Muž světlé pleti, věk – kolem 35 let, výška 180-190 cm, mohutné postavy, váha cca 110 kg, na obličeji černé strniště o délce 1 cm, oblečen byl – na hlavě helma černé barvy, brýle modré, zimní bunda černé barvy s vyobrazenými čtverci v modré – zelené – hnědé barvě, kalhoty – černé, lyže svítivě zelené barvy.

Veškeré okolnosti celé události nyní šetří policisté z Obvodního oddělení v Rokytnici nad Jizerou ve spolupráci se semilskými kriminalisty, kteří již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

Policisté nyní žádají o pomoc širokou veřejnost a hledají také svědky celé události. Kdo má jakékoliv informace vedoucí ke zjištění totožnosti dosud neznámého muže – lyžaře, který podle dosud zjištěných skutečností údajně narazil na uvedeném místě do druhého lyžaře, aby je sdělil policistům osobně na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158. Policisté také přivítají informace k okolnostem průběhu celé události. Samozřejmě touto cestou žádají o to, aby se jim případně výše uvedený dosud neznámý muž přihlásil sám.

Autor: nprap. Dagmar Sochorová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář