Auto-Moto Cestování Doprava Krimi Liberecký Složky IZS Technika YouTube Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO: Příslušník Vězeňské služby se vydával za policistu a donutil zastavit řidiče dodávky! Incident natočila palubní kamera

LIBERECKO – Další pirát silnic z řad ozbrojených složek se negativně vybarvil na silnicích Česka. Tentokrát došlo k incidentu na Liberecku, kde příslušník Vězeňské služby v civilním autě donutil jiného řidiče zastavit a poté ho hrubě verbálně napadl! Celý incident natočila palubní kamera…

Agresivní řidič malého vozu nedokázal předjet ve stoupání dodávku a musel se zpět zařadit. Následně poté dodávku předjel, vybržďoval a následně „donutil“ zastavit u krajnice. Celou dobu mával služebním průkazem a vydával se tak za policistu.

Následně pirát silnic, který neunesl, že v pomalém autě nedokázal dodávku předjet a musel se tak zpět zařadit, vystoupil z automobilu a slovně napadl a vyhrožoval řidiči dodávkového vozidla. Jeho palubní kamera celou událost zaznamenala… Šokovaný řidič dodávky pak vše ohlásil policii a předal i videozáznam.

Hříšník, který posléze z místa odjel, se následně sám přihlásil policii, poté co video zveřejnila o víkendu média. Odborníci na dopravu tvrdí, že se muž dopustil hned celé řady přestupků a dokonce i trestného činu!

Incidentem se již nyní zabývají policisté, kteří ale vyhodnotili jednání piráta silnic jako přestupkové a o „kázeňském“ přestupku tak rozhodne nadřízený příslušníka Vězeňské služby.

Autor: redakce
Video: David Pilný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář