VYŠKOVSKO – K tragické dopravní nehodě došlo dnes kolem půl jedné ráno na silnici I/50 mezi Slavkovem a Bučovicemi na Vyškovsku.
Dle dosavadního šetření přejel řidič dodávky Fiat Ducato z nezjištěných příčin do protisměru a čelně se střetl s protijedoucí Mazdou. K nehodě došlo poblíž obce Marefy. Následky střetu jsou tragické.
Řidič a spolujezdkyně z osobního vozidla podlehli zraněním na místě, další tři ženy, které cestovaly s nimi, jsou s těžkými zraněními v nemocnici. Na místě jsou všechny složky integrovaného záchranného systému.
U řidiče dodávky policisté provedli dechovou zkoušku i test na přítomnost drog. Výsledky byly negativní. Jednou z verzí, proč k nehodě došlo, je mikrospánek řidiče dodávky. Nehoda zůstává v šetření policistů. Komunikace je uzavřená, policisté odklání dopravu po objízdných trasách.
Autor: por. Mgr. Alice Musilová





