Auto-Moto Cestování Doprava Koronavirus Nezaradené Politika Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Tramvaje i autobusy mosteckého dopravního podniku se oblékly do roušek

MOST / LITVÍNOV – Jako poděkování cestujícím, kteří nosí poctivě roušky při cestování městskou hromadnou dopravou, změnil dopravní podnik vzhled předku svých vozidel.

„Oblékli jsme roušky autobusům a tramvajím, děkujeme tím všem, kteří nynější těžkou situaci pochopili a pomáhají bojovat proti viru,“ uvedl ředitel DOPRAVNÍHO PODNIKU měst Mostu a Litvínova, a.s., Daniel Dunovský.

„Chtěl bych poděkovat i všem našim zaměstnancům, kteří v těchto těžkých podmínkách zajišťují městskou hromadnou dopravu, ať už jde o řidiče či o dílenské zaměstnance,“ řekl ještě ředitel Dunovský.

„Nesmíme totiž zapomínat, že jsme v tom společně. I proto roušky na vozidlech doplňuje hashtag #jsmevtomspolečně,“dodal ředitel Dunovský.

Dopravnímu podniku se také snaží pomoci mnoho lidí i organizací. „Chtěl bych poděkovat zejména našim akcionářům městům Litvínov a Most a v neposlední řadě také Ústeckému kraji za výraznou pomoc,“ dodal ředitel Daniel Dunovský.

FOTOGALERIE… 

Autor: Jiří Holý

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář