Auto-Moto Doprava HZS Krimi Moravskoslezský Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

OBRAZEM: Hasiči vyprošťovali autobus, který skončil v centru Ostravy v pevném zábradlí

OSTRAVA – Dvě jednotky profesionálních hasičů Moravskoslezského kraje zasahovaly dnes ráno v centru Ostravy u nehody autobusu MHD. Ten při sjezdu z Frýdlantských mostů do Místecké ulice narazil do pevného zábradlí.

Nehoda se obešla bez zranění, ze zábradlí jej ale musel vytáhnout hasičský vyprošťovací speciál MB Actros Bizon, který jej pak odtáhl až do autobusového depa.

Největší úlek zažila vedle řidiče v šoku a osmi cestujících, kteří vyvázli bez zranění, zřejmě také řidička osobního auta, které stálo na okraji čerpací stanice pohonných hmot přímo pod sjezdem a které dostalo pěknou spršku střepů. To zasahující hasiči odtáhli jako první.

FOTOGALERIE… 

Operační středisko hasičů by o nehodě informováno v úterý krátce před sedmou hodinou ranní. K Frýdlantským mostům ve směru k obchodnímu centru Karolina postupně vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Fifejdy a Zábřeh, odkud přijel vyprošťovací speciál Bizon. Ten havarovaný autobus vytáhl na silnici a pak odtáhl několik kilometrů do depa na Hranečníku.

Hasiči ještě pečlivě celý silniční sjezd – místo nehody – uklidili, stejně i místo dopadu střepů pod zábradlím. Nebyl zaznamenán žádný únik provozních kapalin.

Foto: Tomáš Lach/HZS MSK

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “OBRAZEM: Hasiči vyprošťovali autobus, který skončil v centru Ostravy v pevném zábradlí

  1. Pingback: foundation

Napsat komentář