Auto-Moto Doprava HZS Jihočeský Krimi Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Na Českokrumlovsku se vážně zranil mladý motorkář při nárazu do zemědělského stroje

ČESKÝ KRUMLOV- Při jízdě na motorce a následném pádu se těžce zranil mladý řidič. K vážné dopravní nehodě na silnici II/157 u obce Chabičovice byli přivolání českokrumlovští dopravní policisté.

Po příjezdu na místo zde již zasahovali záchranáři, kdy na vozovce ležel těžce zraněný motorkář, kterého poté transportovali leteckou zdravotnickou službou do zdravotnického zařízení. Následným šetřením a ohledáním místa dopravní nehody policisté zjistili, že 23letý mladík jedoucí na motorce tovární značky Suzuki ve směru od obce Chabičovice na Český Krumlov, pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a profilu komunikace, kde si na poslední chvíli všiml vozidla, které zastavilo před traktorem tovární značky John Deere, s přívěsným strojem tovární značky Krone Swadro, řidič se snažil odbočit vpravo mimo komunikaci na vjezd na pole. Mladík zřejmě ve snaze se vyhnout srážce s dodávkou vjel vpravo mimo komunikaci, kde s motorkou spadl a vjel do pracovního stroje Krone. Při dopravní nehodě utrpěl blíže nespecifikované těžké zranění.

FOTOGALERIE… 

Provoz na komunikaci byl částečně omezen po dobu vyšetřování uvedeného střetu.

Připomínáme všem řidičům, že se na pozemních komunikacích ve velké míře objevují jednotlivci či skupinky motorkářů, kteří během předchozího nouzového stavu jezdili sporadicky. Zároveň jezdcům jednostopých vozidel, myslete na zvýšený pohyb zemědělských a lesnických strojů na silnicích nižších tříd

„Snažme se k sobě navzájem chovat ohleduplně a neriskujte své životy a zdraví!“

Autor: por. Bc. Milan Bajcura

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář