HZS Krimi Policie Složky IZS Středočeský Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Záhadná smrt kolem čtyřměsíčního kojence z Mělnicka! Policisté mlčí o příčinách jeho úmrtí… Matka napsala vzkaz na sociální síť

MĚLNICKO – Matka záhadně „ztraceného“ čtyřměsíčního miminka, jehož tělíčko nalezli policisté v sobotu u břehu Labe na Mělnicku, lituje, že nebyla skvělou matkou a ráda by prý vrátila čas zpět! Alespoň tak to tvrdila žena na sociální síti a krátce poté si facebookový profil smazala!

Podle policie výsledky pitvy malého Tadeáška prokázaly, že chlapeček nezemřel násilnou smrtí. Na jeho smrti tak nenese vinu nikdo cizí. Jak ale miminko zemřelo a kde bylo přesně nalezeno policisté dál mlčí! U většiny veřejnosti právě mlčení kolem záhadného úmrtí miminka vyvolává dojem, že zde není něco v pořádku. Kriminalisté přesto propustili dva vyslýchané. Neupřesnili ani o koho šlo.

Na sociální síti následně po objevení tělíčka jeho matka napsala: „Stalo se to, čeho jsem se nejvíce bála. Přišla jsem o mého malého synka. Kterého jsem milovala, snažila jsem se, aby měl to nejlepší, občas jsme na to neměla sílu. Bylo to něco pro mě nového. Lituji toho, že jsem nebyla skvělá máma, kterou jsem měla být. Je mi strašně líto, že jsem na malou chvíli usnula a malý nikde. Modlila jsem se, aby se našel. Ale ta zpráva mi vyrvala srdce. Bohužel čas nevrátím. Chtěla bych ho mít znovu v ruce a držet. Je strašné přijít o část mě. Pro ty co si o me udělali názor. Bych chtěla poprosit aby mě aspoň v tuto dobu nechali být a nepsali tak hnusné věci. Děkuji,“ vzkázala na svém profilu matka Tadeáška. Vzápětí svůj profil celý smazala.

Zmizení dítěte z kočárku žena policistům ohlásila na tísňové lince v pátek kolem půl sedmé večer. Uvedla, že usnula v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku a když se probudila, dítě bylo i s kočárkem pryč. Až do sobotního odpoledne pak po kojenci pátraly desátky policistů, hasičů a dobrovolníků. Nasazen byl i policejní vrtulník, speciální dron i člun.

Policisté již v sobotu odpoledne, kdy bylo tělíčko nalezeno vzkázali, že nebudou k celé tragédii již poskytovat žádné bližší informace s odkazem na pozůstalé. Neupřesnili tak přesnou příčinu úmrtí kojence ani to jak se miminko dostalo asi tři kilometry od parku, kde matka tvrdila, že usnula a dítě s kočárek zmizelo… Dozví se veřejnost někdy celou pravdu jak to celé bylo a proč chlapeček zemřel?

Autor: Honza Vraný

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář