Auto-Moto Doprava HZS Jihomoravský Krimi Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

OBRAZEM: Při střetu dvou osobních aut v Sokolnicích se zranilo pět osob! Jedno z vozidel bylo odmrštěno na chodník, kde narazilo do několika lidí

BRNĚNSKO – Při dnešním střetu dvou osobních vozidel v Sokolnicích u Brna se zranilo celkem 5 osob. Jedno z vozidel vjelo na chodník a tam srazilo několik lidí. Hasiči pomáhali záchranné službě s ošetřováním zraněných. 

Po půl třetí odpoledne vyjeli hasiči ze stanice Židlochovice k dopravní nehodě do Sokolnic u Brna. Na křižovatce ulic Moravská a Podešvova se srazily dvě osobní auta. Jedno z vozidel vyjelo mimo komunikaci a zranilo několik lidí na chodníku. Vzhledem k vážnosti situace na místo společně s profesionálními hasiči vyjela také místní dobrovolná jednotka, která má ve výbavě AED.

FOTOGALERIE… 

Hasiči pomohli záchranné službě s první pomocí a s následným transportem zraněných do vrtulníku a sanitek. Záchranná služba odvezla do nemocnic celkem pět zraněných.

Zabezpečili místo nehody a usměrňovali provoz v blízkém okolí. K nehodě přijela i pohotovostní službu energetiků, aby opravila rozbitý elektrický rozvaděč. Po zadokumentování místa nehody ze strany Policie ČR uklidili dobrovolní hasiči komunikaci. Křižovatka po dobu zásahu byla neprůjezdná.

Okolnosti vážné nehody vyšetřují dopravní policisté,

Autor: Jan Dvořák
Foto: HZS Jihomoravského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář