Krimi Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME: Kriminalisté i nadále rozplétají hrůzný nález v řece! Matka se zbavila mrtvého chlapečka tak, že miminko zabalila do batohu, zatěžkala kameny a vhodila do Labe na Mělnicku

MĚLNICKO – Kriminalisté i nadále pokračují ve vyšetřování údajného únosu a úmrtí čtyřměsíčního chlapečka na Mělnicku. Jak již policisté zjistili, dítě zemřelo pravděpodobně na syndrom náhlého úmrtí. Nyní se policistům matka svěřila, že mrtvolku dítěte vložila do batohu a ten zatížila kameny! Batoh následně vhodila do řeky Labe.

Mrtvého čtyřměsíčního kojence nalezli policisté minulou sobotu u Hořína na Mělnicku! Jak pitva prokázala bylo miminko mrtvé již několik dní. Minulý pátek přitom sama matka ohlásila zmizení dítěte z parku, odkud mělo být uneseno i s kočárkem. Žena následně opakovaně měnila výpověď, až v sobotu přiznala, že mrtvé dítě vhodila do řeky.

Označila i místo, kde následně policejní potápěči v sobotu vylovili batoh, který ukrýval mrtvolku dítěte i kameny. Policisté následně vyslýchali ženu i jejího partnera. Oba byli ale poté propuštěni domů.

Vyšetřování nyní pokračuje dalšími znaleckými posudky. Doposud nebyla žena ani nikdo jiný obviněn. V úvahu ale připadá nedbalostní trestný čin. Provedená pitva totiž vyloučila cizí zavinění, na smrti miminka se tak nikdo nepodílel.

Postupně tak skládají kriminalisté mozaiku celého hrůzného případu, kdy se matka očividně nedokázala postarat o své dítě když žilo a bohužel ani v době, kdy zemřelo. Údajně si nevěděla rady, tak mrtvolku zabalila do batohu a zatěžkala kameny a rozhodla se svého mrtvého dítěte zbavit tím, že ho „pohřbila“ ve vodě.

Dva dny tak zcela zbytečně desítky policistů, hasičů i dobrovolníků pátrali ve dne v noci po údajně uneseném dítěti na Mělnicku. Do rozsáhlého pátrání pak byl nasazen i policejní vrtulník, dron a člun poříční policie.

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

2 Replies to “AKTUALIZUJEME: Kriminalisté i nadále rozplétají hrůzný nález v řece! Matka se zbavila mrtvého chlapečka tak, že miminko zabalila do batohu, zatěžkala kameny a vhodila do Labe na Mělnicku

Napsat komentář