HZS Krimi Liberecký Policie Pomáháme Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

DOBRÁ ZPRÁVA: Rozsáhlé noční pátrání po pohřešovaném muži na Jablonecku bylo úspěšné! Velký podíl na tom má hasičský kynolog a jeho fenka Yetti

JABLONECKO – Včera ve večerních hodinách ve 22:29 hodin byl HZS Libereckého kraje požádán o spolupráci při pátrací akci po sedmačtyřicetiletém muži na Jablonecku.

Zapojeni byli nejdříve kynologové HZS Libereckého kraje a jednotka dobrovolných hasičů z Hejnic, následně bylo do pátrací akce povoláno i několik dalších jednotek požární ochrany.

Po několika hodinách byl muž úspěšně nalezen kynologem HZS Libereckého kraje nstržm. Pavlem Málkem a jeho tříletou fenkou německého krátkosrstého ohaře jménem Yetti ze Schwarzenberských strání. Pro oba je to první úspěšné nalezení živé osoby vůbec.

Zásluhu na nalezení muže však mají všichni zúčastnění, kteří do akce byli zapojeni a intenzivně se tak v nepříznivém a deštivém počasí na nalezení a záchraně muže podíleli. Muž byl předán do péče horské službě, která ho dopravila na shromaždiště složek IZS, kde byl předán ZZS Libereckého kraje.

Zdroj: HZS Libereckého kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

One Reply to “DOBRÁ ZPRÁVA: Rozsáhlé noční pátrání po pohřešovaném muži na Jablonecku bylo úspěšné! Velký podíl na tom má hasičský kynolog a jeho fenka Yetti

  1. Pingback: jarisakti

Napsat komentář