Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUALIZUJEME OBRAZEM: Kriminalisté i nadále vyšetřují tragédii na autobusovém nádraží ve Slaném, kde autobus najel do skupinky lidí! Střet nepřežil malý chlapec

SLANÝ – Kriminalisté i nadále vyšetřují tragickou dopravní nehodu na autobusového nádraží ve Slaném na Kladensku, kde autobus najel do skupinky lidí na autobusové zastávce. Tragédii nepřežil malý chlapec. Další tři lidé utrpěli zranění.

Operační důstojník k události vyslal profesionální jednotky ze stanic Slaný a Kladno spolu s  jednotkou dobrovolných hasičů obce Zlonice.

Velitel zásahu po příjezdu na místo nahlásil, že došlo ke střetu autobusu a několika osob. Nezletilou osobu zdravotníci dlouhou dobu resuscitovali, nakonec však přes veškerou jejich snahu svým zraněním podlehla. Přivolaný vrtulník letecké záchranné služby se tak vracel na svou základnu prázdný. Druhá zraněná osoba byla transportována do slánské nemocnice. Posádky zdravotnické záchranné služby ošetřily ještě několik lehce poraněných osob, které ale nebylo nutné převézt do zdravotnického zařízení.

FOTOGALERIE… 

Na místo byla povolána také psycholožka středočeských hasičů, která poskytla rodině zesnulé osoby první psychickou pomoc. Ta byla poskytnuta také řidiči autobusu. Hasiči provedli protipožární opatření a u autobusu odpojili baterii. Po zajištění místa nehody spolupracovali se zdravotnickou záchrannou službou a policií.

Místo zásahu bylo následně předáno policii, která bude vyšetřovat příčinu dopravní nehody. Prostor autobusového nádraží byl po celou dobu zásahu uzavřen.

Autor: por. Ing. Tereza Fliegerová
Foto: HZS Středočeského kraje

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář