Auto-Moto Cestování Doprava HZS Krimi Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Při nočním nárazu osobního auta do stromu u Mochova zemřeli dva lidé

MOCHOV – V sobotu 20. června necelou půlhodinu před půlnocí přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě osobního vozidla v okrese Praha-východ na silnici třetí třídy kousek od Mochova ve směru ke Starému Vestci. 

Operační důstojník k události vyslal profesionální hasiče ze stanice Český Brod s cisternou a jednotku sboru dobrovolných hasičů obce Čelákovice, která je předurčena na zásahy u dopravních nehod, s rychlým zásahovým automobilem.

Po příjezdu na místo a prvotním průzkumu velitel českobrodské jednotky oznámil, že osobní automobil patrně ve vyšší rychlosti narazil čelně do stromu a ve zcela zničené kabině zůstala zaklíněná dvoučlenná posádka, která nejevila známky života. Úmrtí obou osob následně potvrdila lékařka zdravotnické záchranné služby.

FOTOGALERIE… 

Hasiči prohledali okolí nehody, zda se v blízkosti nenacházejí ještě nějací lidé, kteří mohli ve vozidle také cestovat. Pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení postupně vyprostili obě těla a předali je kriminalistům k dalšímu ohledání a pořízení nezbytné dokumentace. Pak ještě motorovou řetězovou pilou rozřezali přeražený strom, který zůstal částečně ležet i na vozovce.

Po dobu zásahu a vyšetřování byla silnice uzavřena a veškerou dopravu odkláněly policejní hlídky ve spolupráci se strážníky z Čelákovic po staré hradecké silnici číslo 611.

Autor: nprap. Petr Svoboda

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář