Auto-Moto Doprava HZS Jihomoravský Krimi Policie Složky IZS Technika YouTube Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Řidič je podezřelý z převaděčství! V kamionu převážel vedle pneumatik i pět migrantů

JIHOMORAVSKÝ KRAJ – V cele skončil řidič nákladního auta se srbskou registrační značkou i jeho spolujezdkyně. Včera večer v kamionu po D1 kromě pneumatik určených pro traktory totiž převážel i migranty.

Policisty na podezřelý vůz upozornil kolemjedoucí řidič. Ten si všiml osoby, která čas od času vykoukla zpod plachty. Operační důstojník propojil hovor zároveň na nejbližší hlídku a pro tu tak nebyl problém vozidlo při nejbližší vhodné příležitosti odstavit.

V cele skončil řidič nákladního auta se srbskou registrační značkou i jeho spolujezdkyně. Včera večer v kamionu po D1 kromě pneumatik určených pro traktory převážel i migranty.https://www.policie.cz/clanek/migranti-na-d1.aspx

Zveřejnil(a) Policie České republiky dne Pátek 26. června 2020

V kamionu policisté nakonec našli dva dospělé a tři mladistvé Afgánce. Řidič i spolujezdkyně jsou podezřelí z trestného činu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice. Ve věci probíhají úkony trestního řízení. Totožnost migrantů, místo, kde nastoupili do kamionu a další podrobnosti k případu momentálně policie i nadále prověřuje.

Autor: mjr. Pavel Šváb

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář