Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Středočeský Technika Tipy na výlet Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zlínský Zprávy podle krajů

Z KULTURY: Skupina Čechomor v červenci v rámci Kooperativa tour 2020 – Čechomor akusticky vystoupí ve čtrnácti městech

ČESKO – Skupina Čechomor zahraje po dlouhé době v akustické sestavě, 5. července vystoupí i v České Skalici v autocampu Rozkoš! V rámci koncertů se uskuteční vystoupení ve čtrnácti městech v Česku.

Koncerty se uskuteční v návaznosti k vydávanému klipu Kdyby mně tak bylo, kde si akustické zpracování můžete poslechnout ZDE. ČECHOMOR uzavírá další úspěšnou etapu vydáním 4CD boxu Nadechnutí Komplet.

„Nad akustickými koncerty jsme dlouho uvažovali a teď je ta správná doba je uskutečnit,“ říká frontman kapely František Černý.

„Chceme být fanouškům blíž nejen zvukově, ale i fyzicky, akustická sestava nám pomůže přiblížit se k samotným lidovkám, ze kterých vycházíme,“ dodává Karel Holas.

Vystoupí František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady), Lukáš Čunta (basa) a bývalý člen Čechomoru Radek Pobořil, jehož virtuózní hraní na harmoniku dodá písním tu správnou atmosféru. Můžete se tak těšit na intimnější koncerty, kde kapelu a lidové písně poznáte v syrovější, přesto čechomorské podobě.

Kooperativa tour 2020 – Čechomor akusticky

2.7. Olomouc
3.7. Kyjov
4.7. Hulín
5.7. Česká Skalice
9.7. Slaný
10.7. Strakonice
11. 7. Borovany
16.7. Kolín
17.7. Děčín
18.7. Klášterec nad Ohří
24.7. Cheb
25.7. Klatovy
30.7. Valašské Meziříčí
31.7. Znojmo

Autor: Karolina Holasová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář