Krimi Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

AKTUÁLNÍ PÁTRÁNÍ: V Neratovicích se ztratil nemocný senior! Neviděli jste ho někde?

NERATOVICE – Policisté intenzivně pátrají po pohřešovaném dvaasedmdesátiletém seniorovi, který šel ve středu 1. července ráno na nákup v Neratovicích a dosud se nevrátil. Má zdravotní problémy.

Policisté Územního odboru Mělník intenzivně pátrají po pohřešovaném dvaasedmdesátiletém muži z Neratovic. Do pátrací akce byli zapojeni i policisté se služebními psy, přivolán byl také policejní vrtulník. Zatím však je pátrání bezúspěšné.

Pohřešovaný Milan Svoboda odešel v 8:15 hodin z domova na nákup, do současné doby se nevrátil. Trpí Alzheimerovou chorobou, má kardiostimulátor a bere léky na vysoký krevní tlak, které u sebe nemá. Naposledy byl viděn v Neratovicích-Lobkovicích mezi 9. a 10. hodinou.

Pokud máte jakékoliv informace, které by nám pomohly pohřešovaného vypátrat, sdělte nám je neprodleně na kterékoliv policejní služebně nebo volejte na telefonní číslo 974 876  740. Využít můžete i bezplatnou linku 158.

Více informací o pohřešovaném muži naleznete ZDE Pokud bude zmíněný odkaz aktivní, byla osoba již vypátrána. Bohužel se tak doposud nestalo.

Autor: por. Mgr. Markéta Johnová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář