Krimi Pardubický Policie Pomáháme Složky IZS Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

Muž pod vlivem alkoholu chtěl vyhodit z okna panelového domu kojence

PARDUBICKO – Zhruba od sobotní osmé hodiny večerní probíhalo v Sezemicích na Pardubicku vyjednávání s 24letým mužem, který vyhrožoval vyhozením několikatýdenního kojence z okna z 2. patra domu.

 Po 23. hodině vyjednávání ukončila zásahová jednotka, která vstoupila do bytu a muže zadržela. Kojence si okamžitě převzali do péče zdravotníci.

‼️Zásahová jednotka ve spolupráci s policejním vyjednavačem provedla včerejšího dne krátce po 23. hodině v Sezemicích zákrok proti muži, který vyhrožoval usmrcením sedmitýdenního kojence vyhozením z okna z 2. patra domu.‼️Podezřelý byl zadržen, dítě je v péči lékařů.

Zveřejnil(a) Policie České republiky dne Neděle 26. července 2020

Muž nechtěl s policisty spolupracovat, po policejní vyjednavačce házel nádobí, nože nebo jí poléval z okna vínem. Své výhrůžky několikrát během vyjednávání umocňoval tím, že se s dítětem v náručí nakláněl z okna. Jednou dokonce sám vylezl na parapet okna, kde vrávoral.

Napětí a strach o miminko by se na místě mezi přítomnými dal doslova krájet. O to větší byla následně úleva, když ze dveří bytového domu vyšel jeden policista zásahové jednotky s plačícím kojencem v náručí.

Muž je, jak jsme uvedli výše, zadržen a probíhají s ním další úkony. V tuto chvíli jsou to veškeré informace, které chceme k případu uvést. „Pokud by byly další, naleznete je výhradně na Twitteru policie, kde jsou zveřejněna i videa z místa zásahu.“

Autor : mjr. Ing. Markéta Janovská

Jitka Andrlová
Redaktorka jitka.andrlova@jvpress.cz

Napsat komentář