Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Dva lidé zemřeli v kabině převráceného traktoru na poli u Olešky

OLEŠKA – Informaci o převráceném traktoru v polích u obce Krymlov, která je součástí Olešky v okrese Praha-východ, převzalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje od Policie ČR v pondělí 27. července devět minut po jedenácté hodině. 

Jak bylo dále v policejní zprávě uvedeno, pod převrženým zemědělským strojem s vlekem zůstaly zaklíněné dvě osoby, které nejevily známky života. K události byli vysláni profesionální hasiči z Říčan a Uhlířských Janovic a jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Kostelec nad Černými lesy a Kouřim.

FOTOGALERIE… 

Jako první se na místo dostavila zdravotnická záchranná služba, jejíž lékař potvrdil u obou osob exitus. Po příjezdu hasičů bylo místo události zabezpečeno, následně hasiči provedli zajištění unikajících provozních kapalin. Po zadokumentování nehody kriminální policií hasiči vyprostili obě těla, která poté ohledal koroner.

Následně hasiči odpojili vlek od traktoru a pomocí vyprošťovacího automobilu otočili převrácenou zemědělskou techniku zpět na kola. Zásah hasičů byl krátce po patnácté hodině ukončen. Co bylo příčinou tragické události, je předmětem dalšího vyšetřování kriminální policie.

Autor: nprap. Petr Svoboda

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář