Kultura Pomáháme Školní okénko Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů Zvířata

Z KULTURY: Kráska Karolína Kopíncová v rámci svého charitativního projektu navštívila se Slzou zvířat děti z Dětského domova v Tuchlově

TUCHLOV – Miss Czech Republic a Miss World Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová, v rámci svého charitativního projektu, na kterém se podílí spolu s nadačním fondem Slza zvířat, uspořádala sbírku ošacení a kosmetických produktů pro děti z Dětského domova v Tuchlově.

„Včerejší den byl pro nás úžasný a zároveň psychicky smutný. Naše plánovaná charitativní akce, která se konala v Dětském domově v Tuchlově měla být hlavně pro každé jednotlivé dítě jedním ze zážitků, které by si mohlo pamatovat a zároveň akcí, která všem měla ukázat, jak moc důležitá je další generace lidí, kteří mohou pomáhat.

Dětem jsme slíbili něco více, než jen mávání na dálku.. Jenže.. Situace je taková, jaká je a tak zůstalo jen u pohledů za okny. Snad vás děti potěší dárky, které jsou od srdíčka dané. A slibujeme, že jakmile to situace dovolí, plně si vynahradíme slíbenou zábavu ❤️.

FOTOGALERIE…

Tímto i za nás moc děkujeme Miss World Czech Republic 2020 Karolínce Kopíncové, za krásný charitativní projekt, na kterém se s námi podílela, kdy se dětem v rámci akce povedlo uspořádat sbírku ošacení a kosmeticky pro domov. Děkujeme také kreativnímu řediteli Miss Czech Republic za účast Sam Dolce – děkujeme, že myslíte na ostatní, což je v této pozici málokdy viděno. Dále také Miss Supranational Czech Republic Angie Kostyshyn za účast a podporu a také zpěvačce a herečce Terezce Taliánové, Slzičkám Tereze Kotrbové, Veronice Zimmermannové, Ing. Janě Trousilové a fotografovi Miroslavu Erbenovi.

Děkujeme, že jste s námi 💕.

Autor: Ladislav Zimmermann
Nadační fond Slza zvířat
Foto: Miroslav Erben

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář