Auto-Moto Doprava HZS Jihomoravský Krimi Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Chodec na Břeclavsku nepřežil ranní střet s osobním automobilem

BŘECLAVSKO – Bohužel tragicky skončila dopravní nehoda poblíž obce Kostice na Břeclavsku. Krátce po půl druhé hodině ráno totiž došlo na silnici ve směru na Břeclav k osudovému střetu vozidla s chodcem. Bilance nehody je tristní. Mladý muž na místě svým zraněním podlehl. 

Při strážce navíc mohlo určitou roli sehrát i špatné počasí, v místě totiž panovala hustá mlha. Alkohol i drogy byly u šoféra automobilu zcela vyloučeny. Po dobu vyšetřování byla komunikace na tři hodiny obousměrně uzavřena, odklon veškeré dopravy byl veden přes Lanžhot. Přesná příčina vzniku nehody bude nyní předmětem dalšího šetření.

V souvislosti s dopravní nehodou by policisté uvítali kamerové záznamy či svědectví ostatní řidičů, kteří daným místem projížděli jen krátce před osudovou nehodou. Významným způsobem by tak mohli přispět k objasnění tragického střetu. Svědci mohou břeclavské dopravní policisty kontaktovat na telefonních číslech 974 632 260602 469 135.

Autor: por. Bc. Petr Vala
Ilustrační snímek

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář