Auto-Moto Doprava HZS Krimi Policie Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

TRAGÉDIE: Při čelním střetu dvou osobních aut u Klášterce nad Ohří uhořel člověk. Další čtyři lidé skončili v nemocnici. Cestou k této nehodě havarovala i cisterna kláštereckých hasičů, která skončila na boku

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – Tragicky skončil dnes odpoledne čelní střet dvou osobních automobilů na hlavním silničním tahu z Chomutova na Karlovy Vary u Klášterce nad Ohří, kde jedno z havarovaných aut následně začalo hořet. Plameny zachvátily celé vozidlo. Uvnitř auta uhořel zaklíněný člověk! Cestou k tragické nehodě navíc havarovali hasiči z Klášterce nad Ohří. Jejich cisterna skončila na boku. Hasiči naštěstí vyvázli bez vážného zranění.

Při tragickém čelním střetu dvou aut se podle policie zranili čtyři lidé včetně malého dítěte. Podle předběžných informací dostalo jedno z aut jedoucí na Karlovy Vary smyk a čelně se střetlo s protijedoucím autem. Mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník uvedl, že muže a dítě s těžkým zraněním záchranáři transportovali do traumacentra ústecké Masarykovy nemocnice. Žena s lehčím zraněním byla převezena do kadaňské nemocnice a záchranáři ošetřili také muže, který se snažil pomáhat posádce z hořícího auta a utrpěl popáleniny na rukou.

Okolnosti tragické nehody i nadále vyšetřují policisté. Při nehodě hasičského vozu naštěstí hasiči neutrpěli zranění. Hlavní silniční tah z Chomutova do Karlových Varů u Klášterce nad Ohří i nadále zůstává uzavřen a na místě i nadále probíhají záchranné a vyprošťovací práce.

Autor: Honza Vraný

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář