Auto-Moto Doprava Krimi Liberecký Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

AKTUÁLNĚ: Neukáznění turisté zablokovali auty horské středisko v Bedřichově! Policisté uzavřeli všechny příjezdové komunikace

BEDŘICHOV – Z důvodu zhoršující se dopravní situace v okolí Bedřichova na Jablonecku, policisté uzavřeli veškeré příjezdové komunikace do obce. Žádají občany, pokud nemusí, aby se této lokalitě vyhnuli. Nápor mnohých neukázněných návštěvníků hor kvůli kolonám aut nezvládají horské komunikace.

Z důvodu velkého počtu návštěvníků a zaplněných parkovišť v Deštném v O. h. a na Šerlichu, regulují policisté a podle potřeby omezují dopravu v těchto oblastech. „Prosíme, dbejte na místě pokynů policistů. Děkujeme,“ vzkazují policisté.

„Žádáme občany, aby respektovali dopravní značení a neparkovali na místech, která k tomu nejsou určena.

V souvislosti se zhoršující se dopravní situací jsme dnešního dne krátce před desátou hodinou uzavřeli veškeré hlavní příjezdové komunikace do obce Bedřichov. Silnice budou uzavřené na nezbytně dlouohou dobu proto, aby byla opět zachována jejich průjezdnost.

Zároveň žádáme občany, aby se této lokalitě prozatím vyhnuli. Apelujeme také na dodržování parkovaní na místech k tomu určených a dodržování dopravních předpisů. O zprůjezdnění Vás budeme informovat,“ dodal por. Bc. Vojtěch Robovský.

Autor: redakce
Zdroj: Policie ČR

 

 

 

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář