Auto-Moto Doprava HZS Krimi Moravskoslezský Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

Při střetu dvou aut poblíž Třince se zranilo pět lidí včetně jedenáctiletého chlapce! Na místě zasahoval i vrtulník leteckých záchranářů

FRÝDECKO-MÍSTECKO – Posádky záchranářů Moravskoslezského kraje zasahovaly u dopravní nehody s pěti zraněnými na Frýdecko-Místecku. Informaci o střetu dvou osobních vozidel poblíž Třince převzalo krajské operační středisko záchranné služby čtvrt hodiny po desáté hodině.

Na místo události vyjely pozemní týmy ZZS MSK ze základen v Třinci a Českém Těšíně, k misi vzlétl také vrtulník LZS.

Týmy záchranné služby ošetřovaly pět účastníků nehody. Všichni byli při vědomí a se zdravotníky komunikovali. Jednalo se o dva muže a dvě ženy mezi dvaačtyřiceti až sedmdesáti lety a jedenáctiletého chlapce.

Ze zranění se jednalo o poranění hrudníku, hlavy, páteře, či dolní končetiny. Ve čtyřech případech šlo o lehká nebo středně těžká, v jednom o těžké zranění. Nejvážněji zraněnou ženu přepravil vrtulník do Fakultní nemocnice Ostrava, ostatní pacienty transportovaly pozemní posádky do třinecké nemocnice.

Autor: PhDr. Lukáš Humpl

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář