Auto-Moto Doprava HZS Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Krimi Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Policie Praha Složky IZS Středočeský Technika Ústecký Vysočina Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zlínský Zprávy podle krajů

ŘIDIČI POZOR: Husté sněžení i ledovky komplikují dopravu napříč Českem! Dopravní policisté evidují desítky karambolů

ČESKO – Husté sněžení komplikuje dopravu na mnoha místech napříč Českem! Dopravní policisté aktuálně evidují několik desítek karambolů. Většina z nich je naštěstí bez vážného zranění…

Bouralo se například na hlavním silničním tahu I/13 z Mostu na Chomutov, kde havarovalo osobní auto. Na místě zasahují složky Integrovaného záchranného systému ČR.

Hned čtyři osobní auta se střetla na silnici 15 u obce Kozly na Lounsku. Tam se karambol naštěstí obešel bez zranění. U Lubence na Lounsku na zasněžené silnici č.6 pak auto dostalo smyk a skončilo mimo vozovku. Ve strouze mimo silnici skončilo po smyku na zasněžené vozovce i auto na Podbořansku.

Autobus s nákladním automobilem se střetl na silnici I/7 u obce Hořešovičky okres Kladno. Karambol je bez zranění. Okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté.

Problémy mají se sjízdností i řidiči na Karlovarsku, kde u Bochova sjelo na zasněžení silnici auto ze silnice.

Kluzkou vozovku hlásí hned několik krajů včetně Prahy. Problémy jsou i na dálnici D7 i na dálnici D8.

Dopravní servis hlásí desítky dalších karambolů většinou jde o nehody bez zranění, kdy řidiči po smyku končí mimo vozovky v příkopech.

Autor: redakce
Foto: čtenář

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář