Jihomoravský Krimi Pátrání Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Lupič v Brně zákeřně zaútočil zezadu na seniorku pohybující se o francouzských holích! Uchytil ji do kravaty a bleskově s ní praštil o zem. Policisté po něm pátrají

BRNO – Poměrně snadnou oběť, seniorku pohybující se o francouzských holích, si minulou středu večer vybral dosud neznámý útočník. Bezbrannou důchodkyni totiž zbabělý lupič napadl zezadu krátce po 19. hodině na brněnské Bratislavské ulici, právě když vcházela do bytového domu.

Muž jí totiž zezadu nečekaně uchytil do kravaty a bleskově s ní praštil o zem. Napadené se pak rychle snažil z ruky vytrhnout její kabelku, což se mu na několikátý pokus přece jen podařilo. Získal tak kořist za tři a půl tisíce. Při hrůzostrašném přepadení nebyla žena naštěstí nijak zraněna. Troufalou loupeží se nyní intenzivně zabývají brněnští kriminalisté, kdy pachateli v případě dopadení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Policistům se podařily zajistit kamerové záznamy, na kterých je vidět celé přepadení. Kromě pachatele (červená barva) je na nich taktéž zachycen pohyb i další neznámé osoby (zelená barva), která se v inkriminovanou dobu nacházela v bezprostřední blízkosti loupeže. Tento svědek by pak mohl svou případnou výpovědí významným způsobem přispět k objasnění věci. Pokud někoho na kamerovém záznamu poznáváte, neváhejte a volejte ihned na tísňovou linku 158.

Autor: por. Bc. Petr Vala

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář