Krimi Pátrání Policie Pomáháme Praha Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zprávy podle krajů

VIDEO: Kriminalisté stále pátrají po ozbrojeném muži podezřelém z loupeže obsluhy pražské čerpací stanice! Nepoznáte ho?

PRAHA – Stále bezvýsledné je pátrání po neznámém ozbrojeném lupiči, který s pistolí v ruce přepadl obsluhu pražské čerpací stanice v ulici K Horkám. Včera policisté uvolnili videozáznam z celého přepadení…

Pražští kriminalisté čtvrtého policejního obvodu pátrají od pondělí 1. března po neznámém muži, který přepadl, krátce po jedné hodině ranní, benzínovou čerpací stanici v ulici K Horkám v Praze 4.

Podezřelý maskovaný muž vstoupil do provozovny a pod pohrůžkou namířené střelné zbraně donutil jednu ze zaměstnankyň, aby si lehla na zem a druhou k vydání finanční hotovosti. Následně si z kasy odnesl několik tisíc korun a z místa odešel. Přepadení trvalo několik málo vteřin a nikdo při něm nebyl zraněný. V souvislosti s tímto případem policisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je vidět podezřelý maskovaný muž. Obsluha kriminalistům sdělila, že se jednalo s největší pravděpodobností o cizince, který měl východoevropský přízvuk. Kriminalisté šetřením nalezli na internetu obrázek obdobných tepláků, které měl muž v době přepadení na sobě.

Hledaného se policistům zatím ztotožnit, ani vypátrat nepodařilo. „Z tohoto důvodu se s prosbou o pomoc obracíme na širokou veřejnost. Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158.“

Za trestný čin loupež hrozí pachateli v případě dopadení a odsouzení až desetiletý pobyt za mřížemi.

Autor: por. Mgr. Violeta Siřišťová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář