Krimi LZS Městská policie Policie Pomáháme Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUÁLNĚ TRAGÉDIE: V Hostomicích u Bíliny zasahuje vrtulník leteckých záchranářů u seniorky, kterou postihla náhlá srdeční příhoda! Žena bohužel i přes resuscitaci nepřežila

HOSTOMOCE – Vrtulník leteckých záchranářů aktuálně zasahuje v Hostomicích u Bíliny, kde byla jedna ze seniorek postižena náhlou srdeční příhodou a i přes veškerou snahu záchranářů byla resuscitace bohužel neúspěšná a žena zemřela.

Potvrdil to před okamžikem redakci agentury JV Press.cz mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník s tím, že na místě zasahují i policisté, kteří podle Prokopa Voleníka policisté na místě hlídají záchranářský vrtulník. Zajišťují jeho bezpečný vzlet.

Pilot vrtulníku totiž dosedl se strojem uprostřed kruhové křižovatce v centru Hostomic a jeho přítomnost si tak nenechali tamní obyvatelé ujít.

FOTOGALERIE…

Prvotní informace hovořily, že by v Hostomicích mělo dojít k loupežnému přepadení s těžkým zraněním, což by vysvětlovalo velký počet policejních aut včetně speciálních policejních jednotek. To se však doposud nepotvrdilo.

Zjišťujeme podrobnosti.

Autor: Honza Vraný
Foto: čtenáři

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář