Královehradecký Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

PÁTRÁNÍ: Rodina má obavu o 20letého chlapce z Rychnovska, který je od včerejška pohřešovaný! Neviděli jste ho někde?

RYCHNOVSKO – Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po 20letém chlapci, který se od včerejšího odpoledne nevrátil domů z procházky u Olešnice v Orlických horách na Rychnovsku.

Od včerejšího odpoledne pátráme po 20letém chlapci z Rychnovska, který se šel včera po 16. hodině v Olešnici v Orlických horách projít. Mladík je přibližně 180 cm vysoké hubené postavy, má hnědé vlnité vlasy a hnědé oči. Podle dostupných informací měl na sobě černé kalhoty, šedou bundu, černou zimní čepici a červené zimní boty. Z dosavadního vyšetřování vyplynulo, že je důvodná obava o jeho život a zdraví.

Bližší informace, včetně fotografie, naleznete zde. (Pokud je odkaz neaktivní, osoba je již vypátrána a pátrání je odvoláno.) Zatím se tak bohužel nestalo…

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158. Děkujeme.

Autor: por. Ing. Eliška Majerová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář