Kultura Pomáháme Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Ústecký Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

POMÁHÁME: Dobrovolní hasiči předali dary v podobě vitamínů, občerstvení ale i pizzy zdravotníkům teplické nemocnice

TEPLICE – Zástupci Sboru dobrovolných hasičů Krupka a OSH Teplice předali v úterý 13. dubna dar ve formě vitamínů, sladkostí a občerstvení do teplické nemocnice zdravotníkům, kde jedna část daru se předala odpoledne a druhá část večer v podobě čerstvé napečené pizzy (díky Miroslav Veselý) na předem domluvená oddělení.

„Velké poděkování patří naším zdravotníkům v první linii těžké doby covidové pandemie. Proto jsme se rozhodli jim jejich službu zpříjemnit alespoň tímto malým darem,“ říká starostka OSH Teplice Viera Nejedlá, která zároveň s tím poděkovala i dobrovolným hasičům z Krupky, kteří se postarali o vitamíny, pití a sušenky v celkové hodnotě asi za deset tisíc korun.

FOTOGALERIE…

Akci s darem od dobrovolných hasičů okresu Teplice zajistil starosta Míra Řehák a čerstvě napečenou pizzu od kuchaře Veselého pak zdravotníkům darovalo OSH Teplice.

Autor: redakce
a Viera Nejedlá

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář