Auto-Moto Cestování Doprava Krimi Policie Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

VIDEO: Dálniční policisté zastavili na D8 kriminalistu z vedení Středočeské policie, který při kontrole nadýchal alkohol. Případem se již zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů

STŘEDOČESKÝ KRAJ – Ve čtvrtek, 29. dubna 2021, zastavili policisté na dálnici D8 ve večerních hodinách, v rámci běžné silniční kontroly, policistu z vedení Krajského ředitelství policie Středočeského kraje. Při ní se policista podrobil i orientační dechové zkoušce, která vyšla pozitivně na alkohol.

Vzhledem k tomu, že se jedná o policistu, bude vést řízení v této věci Generální inspekce bezpečnostních sborů, která si celou záležitost převzala.

Ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje nařídil policistovi až do konce května dovolenou a pokud do této doby nebudou známy závěry GIBS, postaví policistu mimo službu.

V opačném případě, tedy pokud bude do této doby řízení ze strany Generální inspekce bezpečnostních sborů ukončeno, vydá krajský ředitel v dané věci odpovídající rozhodnutí ve věcech personálních..

Autor: mjr. Mgr. Vlasta Suchánková

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář