Dobrovolnictví Ekologie Koronavirus Krimi Kultura Politika PR Školní okénko Střední škola Technika Ústecký Vysoká škola Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

ZAUJALO NÁS: Tři studenty zdravotnických škol ocenil za odvedenou práci v rámci pomoci při obou vlnách pandemie COVID–19 hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller

MOST – Tři studenty zdravotnických škol ocenil za odvedenou práci v rámci pomoci při obou vlnách pandemie COVID–19 hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller. Ocenění odpracovali v rámci pracovních povinností největší počet hodin, ať už při pomoci ve zdravotních, nebo sociálních službách.

Tou vůbec nejlepší byla Nikola Buiová s 355 hodinami. Tato studentka střední zdravotnické školy v Mostě obdržela kromě uznání od hejtmana také věcný dar v podobě mobilního telefonu iPhone.
„Nikola i po skončení pracovní povinnosti v Domově sociálních služeb v Meziboří dále pokračovala v práci v tomto zařízení, přitom se stihla i věnovat škole a zdárně ukončit 3. ročník. Podobně i na podzim se jako jedna z prvních přihlásila k práci v zařízení, kde byla potřeba,“ konstatovala ředitelka mostecké školy Jitka Hašková.
Fotogalerie…
Zdroj:vos-sosmost.cz
Lukáš Jirka
ŠÉFREDAKTOR lukas.jirka@jvpress.cz 737 310 273
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář