Jihomoravský Krimi Městská policie Pátrání Policie Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

KRIMI: Policisté pátrají po muži, který brutálně napadl dvě brněnské městské strážnice! Nepoznáváte ho?

BRNO – Policisté a strážníci v Brně intenzívně pátrají po nebezpečné osobě. Tento muž na snímku je důvodně podezřelý z brutálního napadení dvou městských policistek.

Nedaleko hlavního nádraží ho strážnice oslovily kvůli znečišťování ulice. Po výzvě k zastavení se náhle otočil a prudce s jednou ze strážnic mrštil o zeď. Druhá strážnice hned přistoupila blíž, aby ho zastavila a pomohla své kolegyni, jenomže okamžitě dostala ránu pěstí do spánku. Po úderu upadla na zem a agresivní útočník ji chtěl ještě jednou uhodit, ale první napadená strážnice mu v tom navzdory svému otřesení zvládla zabránit. Dostala od něj ovšem další úder do tváře, načež muž utekl k hlavnímu nádraží.

Strážnice, kterou muž napadl dvakrát, má dvě zlomeniny v obličeji. Druhé městské policistce lékaři diagnostikovali zlomeninu prstu a otřes mozku. Městské policii se podařilo podezřelého rozpoznat na kamerových záznamech mezi davy lidí v podchodu pod Nádražní ulicí.

Strážníci záběry předali státním policistům. Těm teď můžete poznatky o podezřelém předávat na lince 158. Muž se může pohybovat i v jiném městě. Děkujeme!

Zdroj: Městská policie Brno

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář