Jihočeský Jihomoravský Karlovarský Královehradecký Kultura Liberecký Moravskoslezský Olomoucký Pardubický Plzeňský Praha Středočeský Ústecký Vysočina Zlínský Zvířata

TIP REDAKCE: Jedenáctého září…

ČESKO – Jedenáctého září..

„Toto datum nám připomíná tragickou událost, která se stala před dvaceti lety. V našich očích se dějí špatné věci i okolo zvířat.

My se však pokusíme, jako Slza zvířat, vnést do toho dne naději, lásku a možnost se usmát. Tento den nás totiž čeká výroční ples Nadačního fondu Slza zvířat.

Všichni dnem i nocí pracujeme na tom, abychom vám nabídli široký výběr programu na celý večer. Kapela, zpěvačky, herci, tombola. Avšak zbytek je tajemstvím, ať se máte na co těšit!

Nicméně zmíním alespoň dvě věci. První je, že Michaela Burešová připravuje na ples svůj speciální program. Míša je začínající zpěvačka, která má našlápnuto vysoko a je nám ctí, že se zúčastní takové akce, jako je náš ples.

A druhá věc.. Melodica chystá pro Slzu dárek v podobě nové Slzí písničky! Spolu s naší loňskou top Slzou 2020 Klárou Nosovskou, dáváme do kupy text, který má vystihnout Slzu takovou, jaká je. Píseň bude plná emocí a my všichni doufáme, že při jejím poslechu vaše srdíčko ještě více poskočí a bude hrdé na to, co dělá. Případně ještě lépe.. Třeba ukáže cestu i lidem novým, kteří tápají a nevědí kudy kam.

Plesu se může zúčastnit každý z vás. Pro zábavu, kvůli pomoci, kvůli chvilkovému oddychu od reality.“

Těšíme se na vás. Vaše Slza zvířat.

Zdroj: Nadační fond Slza zvířat

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář