Krimi Pátrání Policie Pomáháme Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

PÁTRÁNÍ: Policisté pátrají po pohřešovaném muži, který odešel ze sociálního zařízení v Zásmukách na Kolínsku! Neviděli jste ho někde?

KOLÍNSKO – Policisté žádají širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži, který odešel ze sociálního zařízení v Zásmukách na Kolínsku nejspíš v noci na dnešek a nevrátil se.

Kolínští policisté pátrají po pohřešovaném 47letém muži, který odešel ze sociálního zařízení v Zásmukách na Kolínsku v době od večerních jedenácti hodin 17. června do ranních sedmi hodin 18. června, kdy nepřišel na snídani.

Pohřešovaný muž je vysoký 175 cm, hubené postavy, má šedé oči a delší rovné hnědé vlasy. Na sobě by měl mít tričko s krátkým rukávem U. S. Army (pravděpodobně zelené či khaki barvy), křiklavě oranžové kraťasy a šedivé boty.

Do pátrací akce, která probíhá od dopoledních hodin, byly nasazeny dvě desítky policistů, kriminalisté, psovod a policejní vrtulník. Bohužel se nám doposud nepodařilo muže nalézt. Kolínští policisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži.

Pokud byste muže někde viděli nebo víte, kde by se mohl pohybovat, kontaktujte tísňovou linku policie 158.

Více informací o pohřešovaném muži naleznete ZDEPokud bude odkaz neaktivní, znamená to, že osoba byla vypátrána nebo pátrání policisté odvolali.

Kolínští policisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži. Pokud byste muže někde viděli nebo víte, kde by se mohl pohybovat, kontaktujte tísňovou linku policie 158.

Děkujeme předem!

Autor: por. Bc. Michaela Richterová

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář