Auto-Moto Krimi Městská policie Pátrání Policie Pomáháme Praha Složky IZS Středočeský Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů

KRIMI: Policisté i nadále pátrají po nebezpečném muži, který je podezřelý hned ze dvou trestných činů! Na ženu zaútočil leptavou látkou a utekl

ČESKO – Hledaný Jiří Dvořák, ročník 1954, je podezřelý hned ze dvou trestných činů. V žádném případě se jej nepokoušejte sami zadržet, je totiž nebezpečný a s největší pravděpodobností i ozbrojený.

Pražští a středočeští kriminalisté pátrají po šestašedesátiletém muži z Prahy. Ten je podezřelý z napadení ženy ve Středních Čechách, kdy na ni zaútočil leptavou látkou a následně zmizel. Při pátrání po něm pak policisté prováděli vstup do bytu v pražské Libni, kdy měl tento muž na dveřích nainstalovaný nástražný střelný systém, a při vstupu došlo ke zranění sluchu jednoho ze zasahujících policistů.

Kriminalisté proto touto cestou žádají širokou veřejnost o spolupráci. V případě, že víte, kde se tento muž zdržuje, nebo ho někde potkáte, okamžitě prosím volejte na tísňovou linku 158 nebo se obraťte na policisty na nejbližší služebně PČR.

Podezřelý se pohybuje ve vozidle Hyundai Santa Fe modré barvy, RZ: 3AZ 7292.

Zdroj: Policie ČR

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář