Auto-Moto Doprava HZS Jihočeský Krimi Městská policie Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUÁLNĚ TRAGÉDIE: Na Písecku spadl při extrémní vichřici mohutný strom na osobní automobil! Dva lidé na místě zemřeli

PÍSECKO – Řádění extrémně silné vichřice má první oběti na životech! Dva lidé před okamžikem totiž nepřežili pád stromu na projíždějící osobní automobil na Písecku!

K tragédii došlo v Čížové na Písecku, kde vlivem vichřice spadl mohutný strom na projíždějící osobní vozidlo, v něm podle policie zemřeli dva lidé. Při pádu několika stromů bohužel jeden z nich zasáhl projíždějící vozidlo, jehož řidič neměl šanci se střetu vyhnout.

Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému ČR. Dvě zraněné děti sedících na zadních sedadlech byly ze zdemolovaného vozu transportovány do nemocnice.

Policisté na místě stále zjišťují podrobnosti a práci jim komplikuje nepříznivé počasí. „V současnosti však můžeme vyvrátit spekulace, že zemřelé dospělé osoby jsou rodiči zraněných dětí,“ dodávají policisté.

Podle meteorologů totiž přes Písecko postupuje k severovýchodu extrémně silná bouřka doprovázená kroupami kolem 4 cm a přívalovými srážkami. Bouře řádí ale i na dalších místech napříč Českem. Plné ruce práce tak mají především hasiči, kteří odklízejí popadané větve a kmeny stromů.

Zjišťujeme podrobnosti…

Autor: redakce

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář