Auto-Moto Doprava HZS Karlovarský Krimi Policie Sbor dobrovolných hasičů Složky IZS Technika Z domova Zajímavosti Zdravotnictví Zprávy podle krajů ZZS

AKTUALIZUJEME: Za tragickou nehodou u Karlových Varů, při které zemřela žena i její dvanáctiletý syn, může smyk na mokré vozovce

KARLOVARSKO – Za tragickou včerejší nehodou u střelnice v Karlových Varech stál podle předběžného vyšetřování policie s největší pravděpodobností smyk na mokré komunikaci. Při tragickém střetu dvou aut zemřela dvaačtyřicetiletá žena a dvanáctiletý chlapec! Policisté nyní poskytli další informace k celé tragické události.

K vážné tragické dopravní nehodě došlo v neděli 1. srpna letošního roku krátce po 10. hodině na silnici I/6 poblíž střelnice u Karlových Varů. Třiačtyřicetiletý řidič osobního vozidla značky Citroen, jedoucí ve směru z Karlových Varů na Prahu, zřejmě při projetí pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost mokrému stavu pozemní komunikace a dostal s vozidlem smyk. Vozidlo se následně mělo začít otáčet kolem své osy, vjet do protisměru a narazit bokem do právě projíždějícího automobilu značky Audi.

Při dopravní nehodě bohužel utrpěla zranění neslučitelná se životem dvaačtyřicetiletá žena a nezletilý chlapec, spolujezdci z osobního automobilu značky Citroen. Vážná zranění utrpěl třiačtyřicetiletý řidič automobilu značky Citroen a také dvaatřicetiletá spolujezdkyně z vozidla značky Audi. Oba byli letecky transportováni do nemocnice v Plzni.

Devětadvacetiletý řidič automobilu značky Audi, který se po dopravní nehodě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, a která vyšla s negativním výsledkem, byl se svým zraněním převezen do nemocnice v Karlových Varech. U řidiče automobilu značky Citroen nebyla dechová zkouška vzhledem k jeho zraněním provedena a byl tak vyžádán odběr krve v nemocnici.

Pozemní komunikace byla po dobu vyšetřování dopravní nehody několik hodin zcela uzavřena. Policisté na místě po celou dobu řídili provoz a vozidla odkláněli na objízdnou trasu.

Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Autor: redakce
a nprap. Jakub Kopřiva

Jan Vraný
Majitel agentury jan.vrany@jvpress.cz
http://www.jvpress.cz

Napsat komentář